Schoolleiding

 

Rector Zwin College: Mevr. Mirjam van Schoonhoven
Contact: mvschoonhoven@zwincollege.nl 

Directeur Zwin College: Dhr. Jan Vons (brugklassen) 
Contact: jvons@zwincollege.nl

Teamleider: Vmbo Zwin College
Dhr. M.C. (Martijn) Hoek

Contact: 
mhoek@zwincollege.nl

Teamleider: Havo/vwo Zwin College
Mevr. M. (Monique) van Dijk-Heijmann
Contact: mvdijk@zwincollege.nl

Overzicht coördinatoren

Brugklas: Arthur Capel acapel@zwincollege.nl

Mirjam van Heeringen voor de contacten PO/VO mvheeringen@zwincollege.nl

LWOO BK 1 en 2: Herman van der Plas hvdplas@zwincollege.nl

BK 3 en 4: Laura Mookhoek lmookhoek@zwincollege.nl

LWOO 3 en 4 + Tl 2,3 en 4: Rilana van Oostenbrugge rvoostenbrugge@zwincollege.nl

HV 2 en 3: Arthur Capel acapel@zwincollege.nl

HV 4,5 en 6: Carlos de Smit cdsmit@zwincollege.nl