Jaarkalender

2023
februari
8
feb

Rapportuitreiking BK4/TL4

8 februari 2023
8
feb

Responsgroep havo/vwo bovenbouw

8 februari 2023 om 15:45 t/m 16:30
8
feb

Responsgroep vmbo

8 februari 2023 om 15:45 t/m 16:30
13
feb

Voorlichtingsavond ouders/verzorger H3 en opstromers TL4 profielkeuze

13 februari 2023
15
feb

Repetitie Bonte Avond

15 februari 2023 om 15:00 t/m 15:00
16
feb

Vmbo 2 Doe-dag op Scalda Terneuzen

16 februari 2023 om 08:00 t/m 12:30
17
feb

Rapportuitreiking H4/H5/V4/V5/V6

17 februari 2023
20 feb
t/m 24 feb

Voorjaarsvakantie

20 februari 2023 t/m 24 februari 2023
27
feb

Onderwijsontwikkeldag, leerlingen lesvrij

27 februari 2023
maart
1
mrt

Voorlichting ouders V3 profielkeuze

1 maart 2023
6
mrt

Voorlichting ouders BK2 naar BK3 profielkeuze

6 maart 2023
6
mrt

Voorlichting ouders TL2 naar TL3 vakkenpakket

6 maart 2023
6
mrt

Responsgroep brugklas

6 maart 2023 om 15:45 t/m 16:30
7 mrt
t/m 8 mrt

Driehoeksgesprekken leerling/mentor/ouder EXAMENKLASSEN

7 maart 2023 t/m 8 maart 2023
9
mrt

Presentatie Profielwerkstukken H/V

9 maart 2023
9
mrt

Voorlichting ouders TL3 pakketkeuze

9 maart 2023 om 19:00 t/m 21:00
13
mrt

Beroepenspeeddate H/V4

13 maart 2023
14
mrt

Techniek Experience vmbo 2

14 maart 2023 om 08:00 t/m 12:50
15
mrt

Repetitie Bonte Avond

15 maart 2023 om 15:00 t/m 15:00
16
mrt

Techniek Experience havo 2

16 maart 2023 om 12:00 t/m 16:50
22 mrt
t/m 29 mrt

Toetsweek vmbo4/h4/h5/v4/v5/v6

22 maart 2023 t/m 29 maart 2023
28
mrt

Start opstroommodule klassieke talen (brugklas)

28 maart 2023
30
mrt

Onderwijsontwikkelmiddag leerlingen lesvrij vanaf 12.50 uur

30 maart 2023 om 12:50 t/m 16:30
31 mrt
t/m 1 apr

Bonte avond 31 maart en 1 april

31 maart 2023 t/m 1 april 2023
april
3 apr
t/m 6 apr

CSPE D&P (week 1 van 2)

3 april 2023 t/m 6 april 2023
3 apr
t/m 6 apr

Examentraining

3 april 2023 t/m 6 april 2023
6
apr

Fuif

6 april 2023
11 apr
t/m 13 apr

CSPE D&P (week 2 van 2)

11 april 2023 t/m 13 april 2023
11 apr
t/m 21 apr

Stage D&P-3 en Stage VKR-1

11 april 2023 t/m 21 april 2023
12 apr
t/m 13 apr

Driehoeksgesprekken leerling/mentor/ouder BK/TL 1/2/3 en H4/V4//V5

12 april 2023 om 16:00 t/m 13 april 2023 om 21:00
21
apr

Koningsspelen activiteit D&P3

21 april 2023
21
apr

LSD (met sporttoernooi voor leerjaar3 en aangepast programma voor leerjaar 1&2)

21 april 2023
24 apr
t/m 5 mei

Meivakantie

24 april 2023 t/m 5 mei 2023
mei
1 mei
t/m 5 mei

Lenteschool/examentraining

1 mei 2023 t/m 5 mei 2023
9
mei

Responsgroep havo/vwo bovenbouw

9 mei 2023 om 15:45 t/m 16:30
11 mei
t/m 26 mei

Centraal Eindexamen (TL/HAVO/VWO)

11 mei 2023 t/m 26 mei 2023
11
mei

Responsgroep havo 2/3 - vwo 2/3

11 mei 2023 om 15:45 t/m 16:30
12
mei

Roparun (brugklassen)

12 mei 2023
17
mei

Responsgroep brugklas

17 mei 2023 om 15:45 t/m 16:30
17
mei

Responsgroep vmbo

17 mei 2023 om 15:45 t/m 16:30
18 mei
t/m 19 mei

Hemelvaart

18 mei 2023 t/m 19 mei 2023
29
mei

2e Pinksterdag

29 mei 2023
juni
9
jun

Onderwijsontwikkeldag, leerlingen lesvrij

9 juni 2023
12 jun
t/m 20 jun

Toetsweek alle klassen

12 juni 2023 t/m 20 juni 2023
20
jun

Sportdag bovenbouw

20 juni 2023
21
jun

Sportdag onderbouw (m.u.v. brugklas)

21 juni 2023
21
jun

Inhaaldag bovenbouw vmbo

21 juni 2023
28
jun

Inzagedag volgens schema

28 juni 2023
28 jun
t/m 30 jun

Carrousel sport/cultuureducatie alle leerlingen

28 juni 2023 t/m 30 juni 2023
juli
3
jul

Introductie basisschoolleerlingen (brugklassen geen les, overige leerjaren wel)

3 juli 2023
10
jul

Boeken inleveren

10 juli 2023
11
jul

Diploma uitreiking TL (15.30 uur)

11 juli 2023 om 15:30 t/m 17:30
11
jul

Diploma uitreiking BK (19.30 uur)

11 juli 2023 om 19:30 t/m 21:30
12
jul

Rapport ophalen

12 juli 2023
12
jul

Diploma uitreiking VWO (15.30 uur)

12 juli 2023 om 15:30 t/m 17:00
12
jul

Diploma uitreiking HAVO (19.30 uur)

12 juli 2023 om 19:30 t/m 21:30
13 jul
t/m 14 jul

Leerlingen lesvrij

13 juli 2023 t/m 14 juli 2023